• Ogłoszenia organizacyjne

Informacje dla Rodziców dzieci zgłoszonych na dyżur wakacyjny

w Przedszkolu Samorządowym  Nr 1 w Skawinie!!!

Przedszkole dyżurujące w okresie wakacji zapewnia opiekę dzieciom zgłoszonym  w godz. 600-1700

Na dyżur w miesiącu lipcu 2014 należy przygotować dzieciom:

• kredki Bambino,
          • 2 bloki rysunkowe małe,
          • papier toaletowy o średnicy 19cm (duża rolka)
          • 2 paczki chusteczek higienicznych 100szt.,
          • mydło w płynie (wkład 0,5l),
          • pantofle,
          • piżamkę- dzieci młodsze
          • jasiek z poduszką, - dzieci młodsze
          • poszwę z kocem, - dzieci młodsze
          • zapasową zmianę bielizny, bluzkę, spodenki- WSZYSTKIE DZIECI!

Umowy będą podpisywane w dniach 23-25 czerwca  2014r. w godz. 900-1200,   1400-1600.

Prosimy o zabranie ze sobą: pesel dziecka, dowód osobisty rodzica oraz aktualną decyzję o zasiłku rodzinnym.

Dzienna stawka żywieniowa w okresie dyżuru wynosi 7,00zł.

Opłata za pobyt  jest naliczana proporcjonalnie do zgłoszonego okresu pobytu dziecka na dyżurze.

Prosimy o uregulowanie należności do  15 lipca 2014r. na rozdawanych blankietach. W przypadku dłuższej nieobecności dziecka na dyżurze w celu zwrotu należności za żywienie należy   do 10 września złożyć pismo o zwrot niewykorzystanej należności wraz z podanym numerem konta.

Upoważnienia do odbioru dzieci przez osoby trzecie prosimy złożyć w  1 dniu obecności dziecka na dyżurze.   ____  Upowaznienie.doc